Internet pro firmy

Profesionální konektivita pro b2b klientelu

Pro velké firemní zákazníky, hotely, ale také např. pro bytová družstva a SVJ zajišťujeme profesionální konektivitu - připojení k internetu symetrickou rychlostí včetně SLA. To vše prostřednictvím námi prověřených partnerských sítí.
 
Naše služby v této oblasti:
- prověříme dostupnost internetu ve vaší lokalitě (optika, radio, jiné sítě) 
- navrhneme technické řešení přípojky
- vyjednáme pro vás výhodnější cenovou nabídku, než byste získali separátním oslovením dodavatele
- zajistíme doplňkové služby (virtuální / HW tel.ústředna včetně VIP cen hovorného, propojení poboček VPN, ochrana proti DDOS útokům...)
- dohlédneme na realizaci přípojky
- jsme vaším partnerem po celou dobu kontraktu
 

 

Audit vašich současných služeb s vypracováním alternativního řešení

 
Modelový příklad (z praxe):
 
Firma má centrálu v Praze a 5 poboček v krajích. V centrále má internetovou konektivitu 50/50Mbit (radio) včetně SLA a vlastní HW ústřednu pro volání.. Dvě pobočky jsou připojeny také radiem, ovšem o parametrech linky 20/20Mbit včetně SLA a zbývající 3 pobočky jsou připojeny přes VDSL linku bez SLA. Všechny pobočky jsou vzájemně propojeny zabezpečenou VPNkou. Měsíčně za uvedené služby platí 22.800,- bez DPH.
 
Naše řešení:

Na základě podkladů od zákazníka provedeme cenový audit. Prověříme dostupnost nejmodernějších technologií v místě. Následně proběhne "místní šetření" za účelem prověření dostupnosti služeb našich partnerů. Dále vám vypracujeme cenovou nabídku a navrhneme technické řešení přechodu na lepší a obvykle také levnější služby. V tomto případě takto: V centrále navýšíme rychlost na 100/100Mbit, dvě pobočky na radio spoji navýšíme na 40/40Mbit, ostatní pobočky zůstanou na VDSL lince. Vše propojíme do zabezpečené VPNky. To vše ve výsledné fakturaci 17.500,- bez DPH. Zároveň zákazníkovi nabídneme levnější hovorné na jeho stávající HW ústředně. Zákazníkovi jsme ušetřili přes 60.000,- nákladů na internet ročně a ještě jsme mu navýšili rychlost na dvojnásobek!