Kariéra u nás:

Obchodní zástupce pro b2b

Hledáme OZ pro prodej telco a IT služeb firemním zákazníkům.

Náplň práce:

- aktivní vyhledávání nových zákazníků z řad b2b (internetová konektivita)

- přetahování zákazníků od konkurence (cenový útok)

- jednání s majiteli firem, IT managery, správci budov

- prezentace služeb, cenotvorba, příprava podkladů pro smlouvy

- péče o portfolio stávajících zákazníků, “prolongace” smluv, řešení potíží apod.

- dohled nad jednotlivými obchodními případy

- zpracování dokumentace, reporting

- práce možná po celé ČR (krajská a okresní města)

Požadujeme:

- zkušenost s prodejem  b2b popř. SOHO (firmám, úřadům)

- příjemné a kultivované vystupování, sympatická osobnost, která umí zaujmout

- energickou osobnost s tahem na branku

- obecný přehled o IT a Telco (detaily samozřejmě proškolíme)

- ochotu cestovat

- řidičský průkaz sk.B a vlastní osobní vůz (není podmínkou)

Velkou výhodou (ne podmínkou):

- předchozí práce na obchodní pozici u telekomunikačního operátora

Nabízíme:

- vysoké finanční ohodnocení závislé na vašich výsledcích

- volná pracovní doba dle vašich možností

- možno až 70% home office

- po zapracování a dobrých výsledcích čtvrtletní odměny (podíl na zisku)

- práci na ŽL, DPP, DPČ

Váš životopis včetně aktuální fotografie zasílejte na: info@tmcomputer.cz